Blog
Myślnik
teesa
teesa Element animalny 8-)
64 obserwujących 412 notek 486551 odsłon
teesa, 5 października 2013 r.

Pilnie potrzebuję skutecznego egzorcysty

705 48 0 A A A

Stało się coś strasznego i niewątpliwie znalazłam się w strefie rażenia wibracji samego Belzebuba.

Oto, jak problem widzą fachowcy:

Ksiądz Grzegorz Daroszewski, duszpasterz osób i rodzin zagrożonych działalnością sekt (archidiecezja gdańska): - Reklama jest formą prowokacji świadomej lub nie, ale raczej nieprzypadkowej, nawiązuje do symboliki biblijnej, gdzie liczba 666 jest liczbą bestii, czyli diabła (por.: Ap. 12), a kozioł jest symbolem zła i antytezą Jezusa jako Baranka. Więc jest to zbieżność nieprzypadkowa, wykorzystywana do prowokacji poprzez rozgłos i wprowadzenie elementów antagonistycznych do przyjętych norm.

Elżbieta Gas, świecka egzorcystka: - Ja tu widzę wyraźnie pokazany znak szatana i rogi. To jest znaczące, są ludzie przyjmujący wibracje szatańskie i to jest dla nich.

 Nie chcę iść do piekła, bo chociaż fajny jest tam klimat i doborowe towarzystwo, to jednak chwilowo nie jestem przygotowana na ekstremalne przeżycia natury towarzyskiej.

Czy ktoś mógłby jakoś mi pomóc??? Błagam!

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Uwaga! Zmieniliśmy sposób komentowania, ale nadal możesz przeczytać stare komentarze do tego wpisu.

Zobacz komentarze
NEWSY - TOP 5

O mnie

image ***************************************************** „Er quildessë quetta, er morniessë cálë, er firiessë coivië: menelessë cumna calima wilë fiono.” (Pieśń o stworzeniu Éa) ***************************************************** PustaMiska - akcja charytatywna ****************************************************** Mapa burzowa Polski http://burze.dzis.net/

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Tagi

Tematy w dziale Społeczeństwo